Usluge u vezi s otpacima i otpadom – Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - Grupa 1, 2, 3

  • Država/Regija: Hrvatska
  • Grad: Zagreb
  • ID natječaja: 20260010000538721
  • -
  • -
  • Javna nabava
  • -
Osnovni podaci o natječaju
  • Objavljen: 04.08.2026.
  • Ističe: 04.09.2026. 11:00
  • Dokumentacija do: -
  • Cijena dokumentacije: -
  • Procjenjena vrijednost: -
  • Nomenklatura (CPV kod):
                    90500000 - Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dokumentacija vezana za natječaj


15 dana besplatno




Refuse and waste related services – Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - Grupa 1, 2, 3

Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - GRUPA 1- na AC A3 Bregana - Zagreb - Lipovac, dionica Bregana - čvor Lipovljan, na AC A4 Zagreb - Goričan i na AC A11 Zagreb – Sisak; Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - GRUPA 2- na AC A3 Bregana - Zagreb - Lipovac, dionica od čvora Lipovljani - Lipovac, na AC A5 GP RH i Mađarska - Osijek – GP RH i BIH; Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - GRUPA 3: na AC A1 Bosiljevo - Split - Dubrovnik, dionica Bosiljevo do čvora Sveti Rok




Usluge u vezi s otpacima i otpadom – Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - Grupa 1, 2, 3

Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - GRUPA 1- na AC A3 Bregana - Zagreb - Lipovac, dionica Bregana - čvor Lipovljan, na AC A4 Zagreb - Goričan i na AC A11 Zagreb – Sisak; Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - GRUPA 2- na AC A3 Bregana - Zagreb - Lipovac, dionica od čvora Lipovljani - Lipovac, na AC A5 GP RH i Mađarska - Osijek – GP RH i BIH; Usluga intervencija u slučaju iznenadnih zagađenja kolnika na autocesti - GRUPA 3: na AC A1 Bosiljevo - Split - Dubrovnik, dionica Bosiljevo do čvora Sveti Rok