Usluge nadzora gradilišta – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić

  • Država/Regija: Hrvatska
  • Grad: Zagreb
  • ID natječaja: 20260010000586666
  • -
  • -
  • Javna nabava
  • -
Osnovni podaci o natječaju
  • Objavljen: 25.08.2026.
  • Ističe: 23.09.2026. 11:00
  • Dokumentacija do: -
  • Cijena dokumentacije: -
  • Procjenjena vrijednost: -
  • Nomenklatura (CPV kod):
                    71355000 - Geodetske usluge

                    71521000 - Usluge nadzora gradilišta
Dokumentacija vezana za natječaj


15 dana besplatno




Construction-site supervision services – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić




Usluge nadzora gradilišta – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić