Streljivo – Streljivo

  • Država/Regija: Hrvatska
  • Grad: Zagreb
  • ID natječaja: 20260010000578052
  • -
  • -
  • Javna nabava
  • -
Osnovni podaci o natječaju
  • Objavljen: 20.08.2026.
  • Ističe: 04.09.2026. 10:00
  • Dokumentacija do: -
  • Cijena dokumentacije: -
  • Procjenjena vrijednost: -
  • Nomenklatura (CPV kod):
                    35330000 - Streljivo
Dokumentacija vezana za natječaj


15 dana besplatno




Ammunition – Streljivo

Streljivo za obuku i gađanje kalibar 9mmLuger 8,0g FMJ; Streljivo kal. 5,56x45mm, zrno FMJ, SS109/M855; Snajpersko kal. .308Winchester, 10,85g, Lapua Scenar; Snajpersko kal. .338Lapua Magnum, 16,2g, Scenar; Manevarsko kal. 5,56x45mm; Manevarsko kal. 9mmLuger; Simulacijsko kal. 9mmFX, crvena boja; Simulacijsko kal. 9mmFX, žuta boja; Simulacijsko kal. 9mmFX, plava boja; Simulacijsko kal. 5.56mmFX, crvena boja; Simulacijsko kal. 5.56mmFX, plava boja; Streljivo startno 9 mm Knall R; Streljivo startno 9 mm P.A.K.; Streljivo manevarsko Blanck FX 9mm




Streljivo – Streljivo

Streljivo za obuku i gađanje kalibar 9mmLuger 8,0g FMJ; Streljivo kal. 5,56x45mm, zrno FMJ, SS109/M855; Snajpersko kal. .308Winchester, 10,85g, Lapua Scenar; Snajpersko kal. .338Lapua Magnum, 16,2g, Scenar; Manevarsko kal. 5,56x45mm; Manevarsko kal. 9mmLuger; Simulacijsko kal. 9mmFX, crvena boja; Simulacijsko kal. 9mmFX, žuta boja; Simulacijsko kal. 9mmFX, plava boja; Simulacijsko kal. 5.56mmFX, crvena boja; Simulacijsko kal. 5.56mmFX, plava boja; Streljivo startno 9 mm Knall R; Streljivo startno 9 mm P.A.K.; Streljivo manevarsko Blanck FX 9mm