Računarska oprema i potrepštine – Nabava posebnog HW za potrebe DGU

  • Država/Regija: Hrvatska
  • Grad: Zagreb
  • ID natječaja: 20260010000540582
  • -
  • -
  • Javna nabava
  • -
Osnovni podaci o natječaju
  • Objavljen: 05.08.2026.
  • Ističe: 04.09.2026. 10:00
  • Dokumentacija do: -
  • Cijena dokumentacije: -
  • Procjenjena vrijednost: -
  • Nomenklatura (CPV kod):
                    30200000 - Računarska oprema i potrepštine
Dokumentacija vezana za natječaj


15 dana besplatno




Computer equipment and supplies – Nabava posebnog HW za potrebe DGU

Produljenje jamstva Dell poslužitelja; Produljenje jamstva Lenovo poslužitelja; Produljenje jamstva HPE poslužitelja; Produljenje jamstva HPE MSA storage sustava; Višenamjenski tintni pisač; Synology Network Interface card E10G30-T2; Dell PowerEdge R740 – 64 GB RAM modul; Dell PowerEdge 750xs - 64GB RAM; Prijenosno računalo; Ormari za preklopnike; Uređaj za besprekidno napajanje




Računarska oprema i potrepštine – Nabava posebnog HW za potrebe DGU

Produljenje jamstva Dell poslužitelja; Produljenje jamstva Lenovo poslužitelja; Produljenje jamstva HPE poslužitelja; Produljenje jamstva HPE MSA storage sustava; Višenamjenski tintni pisač; Synology Network Interface card E10G30-T2; Dell PowerEdge R740 – 64 GB RAM modul; Dell PowerEdge 750xs - 64GB RAM; Prijenosno računalo; Ormari za preklopnike; Uređaj za besprekidno napajanje