Nadzor građevinskih radova – Rekonstrukcija nasipa Drnek - Suša - stručni nadzor nad radovima na I. fazi rekonstrukcije nasipa od st. 7+650,00 do st. 11+985,30

  • Država/Regija: Hrvatska
  • Grad: Zagreb
  • ID natječaja: 20260010000550613
  • -
  • -
  • Javna nabava
  • -
Osnovni podaci o natječaju
  • Objavljen: 10.08.2026.
  • Ističe: 17.09.2026. 10:00
  • Dokumentacija do: -
  • Cijena dokumentacije: -
  • Procjenjena vrijednost: -
  • Nomenklatura (CPV kod):
                    71247000 - Nadzor građevinskih radova
Dokumentacija vezana za natječaj


15 dana besplatno




Nadzor građevinskih radova – Rekonstrukcija nasipa Drnek - Suša - stručni nadzor nad radovima na I. fazi rekonstrukcije nasipa od st. 7+650,00 do st. 11+985,30




Supervision of building work – Rekonstrukcija nasipa Drnek - Suša - stručni nadzor nad radovima na I. fazi rekonstrukcije nasipa od st. 7+650,00 do st. 11+985,30