Građevinski radovi na hidrograđevnim objektima – Rekonstrukcija nasipa Drnek - Suša - radovi na I. fazi rekonstrukcije nasipa od st. 7+650,00 do st. 11+985,30
Država/Regija: Hrvatska
Grad: Zagreb
ID natječaja: 20260010000563211
-
-
Javna nabava
-
Osnovni podaci o natječaju
Objavljen: 13.08.2026.
Ističe: 08.09.2026. 10:00
Dokumentacija do: -
Cijena dokumentacije: -
Procjenjena vrijednost: -
Nomenklatura (CPV kod): 45240000 - Građevinski radovi na hidrograđevnim objektima
Construction work for water projects – Rekonstrukcija nasipa Drnek - Suša - radovi na I. fazi rekonstrukcije nasipa od st. 7+650,00 do st. 11+985,30
Građevinski radovi na hidrograđevnim objektima – Rekonstrukcija nasipa Drnek - Suša - radovi na I. fazi rekonstrukcije nasipa od st. 7+650,00 do st. 11+985,30