Endoskopi – Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 euro bez PDV-a ( dio 479.440,00 eura bez PDV-a )

  • Država/Regija: Hrvatska
  • Grad: Split
  • ID natječaja: 20260010000587938
  • -
  • -
  • Javna nabava
  • -
Osnovni podaci o natječaju
  • Objavljen: 26.08.2026.
  • Ističe: 25.09.2026. 10:00
  • Dokumentacija do: -
  • Cijena dokumentacije: -
  • Procjenjena vrijednost: -
  • Nomenklatura (CPV kod):
                    33168100 - Endoskopi
Dokumentacija vezana za natječaj


15 dana besplatno




Endoscopes – Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 euro bez PDV-a ( dio 479.440,00 eura bez PDV-a )




Endoskopi – Endoskopska oprema u iznosu od 15.550,00 euro bez PDV-a ( dio 479.440,00 eura bez PDV-a )