Dijagnostička sredstva – SERUMI ZA AGLUTINACIJU, SUSTAV ZA BRZU IDENTIFIKACIJU I OSTALO ZA MIKROBIOLOGIJU

  • Država/Regija: Hrvatska
  • Grad: Zagreb
  • ID natječaja: 20260010000586986
  • -
  • -
  • Javna nabava
  • -
Osnovni podaci o natječaju
  • Objavljen: 25.08.2026.
  • Ističe: 24.09.2026. 09:00
  • Dokumentacija do: -
  • Cijena dokumentacije: -
  • Procjenjena vrijednost: -
  • Nomenklatura (CPV kod):
                    33694000 - Dijagnostička sredstva
Dokumentacija vezana za natječaj


15 dana besplatno




Diagnostic agents – SERUMI ZA AGLUTINACIJU, SUSTAV ZA BRZU IDENTIFIKACIJU I OSTALO ZA MIKROBIOLOGIJU

Serumi za aglutinaciju; Sustav za brzu identifikaciju; Sustav za generiranje anaerobnih uvjeta i ostalo; Test kitovi za uređaj VIDAS i potrošna oprema za dilumat; Testni organizmi i potrebne otopine; Imunokromatografski test za dokazivanje antigena Helicobacter pylori; Test za kvantitativno određivanje kalprotektina u stolici; Test za molekularnu detekciju toksina C. difficile amplifikacijskom metodom; Komercijalni sistem za kultivaciju Trichomonas vaginalis; Test za brzu detekciju norovirusa; Potrošni materijal i reagensi za uređaj HB&L Uroquattro; Reagensi za analizator elemenata u mokraći metodom protočne citometrije Sysmex UF-5000; Reagensi i potrošni materijal za molekularnu detekciju karbapenemaza




Dijagnostička sredstva – SERUMI ZA AGLUTINACIJU, SUSTAV ZA BRZU IDENTIFIKACIJU I OSTALO ZA MIKROBIOLOGIJU

Serumi za aglutinaciju; Sustav za brzu identifikaciju; Sustav za generiranje anaerobnih uvjeta i ostalo; Test kitovi za uređaj VIDAS i potrošna oprema za dilumat; Testni organizmi i potrebne otopine; Imunokromatografski test za dokazivanje antigena Helicobacter pylori; Test za kvantitativno određivanje kalprotektina u stolici; Test za molekularnu detekciju toksina C. difficile amplifikacijskom metodom; Komercijalni sistem za kultivaciju Trichomonas vaginalis; Test za brzu detekciju norovirusa; Potrošni materijal i reagensi za uređaj HB&L Uroquattro; Reagensi za analizator elemenata u mokraći metodom protočne citometrije Sysmex UF-5000; Reagensi i potrošni materijal za molekularnu detekciju karbapenemaza